Кошик
663 відгуків
promo_banner

Зараз у компанії неробочий час. Замовлення та повідомлення будуть оброблені з 09:30 найближчого робочого дня (15.07).

+380 (66) 021-14-20
ShopyTop online магазин
Кошик

SFP-модуль MERCURY 1.25G 1550nm 20Km WDM SC підтримка DDM TX1550/RX1310

419,10 ₴

  • В наявності
  • Код: 3924
SFP-модуль MERCURY 1.25G 1550nm 20Km WDM SC підтримка DDM TX1550/RX1310
SFP-модуль MERCURY 1.25G 1550nm 20Km WDM SC підтримка DDM TX1550/RX1310В наявності
419,10 ₴
+380 (66) 021-14-20
+380 (66) 021-14-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
SFP модуль MERCURY
Пропускна спроможність 1.25G
Довжина хвилі 1550nm
Максимальна відстань 20Km
Тип конектора SC
Підтримка технології WDM
Підтримка і контроль DDM
Характеристики
Основні
ВиробникMercury
Користувацькі характеристики
Гарантійний термін12
СтанНове
Інформація для замовлення
  • Ціна: 419,10 ₴

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner