Кошик
687 відгуків
promo_banner

Зараз у компанії неробочий час. Замовлення та повідомлення будуть оброблені з 09:30 найближчого робочого дня (сьогодні).

+380 (66) 021-14-20
ShopyTop online магазин
Кошик

Абонентський термінал Huawei EPON (ONU) HG8120C

1 544,40 ₴

  • В наявності
  • Код: 16655
Абонентський термінал Huawei EPON (ONU) HG8120C
Абонентський термінал Huawei EPON (ONU) HG8120CВ наявності
1 544,40 ₴
+380 (66) 021-14-20
+380 (66) 021-14-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Технічні характеристики

PON Інтерфейс: 1 EPON Оптичний інтерфейс
Тип роз'єму: SC одномодове волокно
Довжина хвилі: Tx 1310nm, Rx1490nm
Tx оптична потужність: 0,5 ~ + 5dBm
Чутливість Rx: -27dBm
Насиченість оптична потужність: -8dBm
Відстань передачі 20 км
Інтерфейс Ethernet: 10/100/1000M auto-negotiation
Повний / напівдуплексний режим, роз'єм RJ45,Auto MDI / MDI-X
Світлодіодний індикатор PWR: живлення
SYS: Системи інструкції
LOS: стан оптичного з'єднання
PON: ONU зареєстрованої
Зовнішній адаптер живлення:12 V 1A AC / DC
Споживана потужність: <6 Вт
Робоча температура: від 0 до 50 ° C
Температура зберігання: від-40 до 85 ° C
Робоча вологість: від 10% до 90% (без конденсації)
Вологість зберігання: від 10% до 90% (без конденсації)
Характеристики
Основні атрибути
ВиробникHuawei
Користувальницькі характеристики
Гарантійний термін12
СтанНове
Інформація для замовлення
  • Ціна: 1 544,40 ₴

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner