Кошик
674 відгуків
promo_banner

Зараз у компанії неробочий час. Замовлення та повідомлення будуть оброблені з 09:30 найближчого робочого дня (22.07).

+380 (66) 021-14-20
ShopyTop online магазин
Кошик

SFP-модуль MERCURY 1.25G 1310nm 3Km WDM SC підтримка DDM TX1310/RX1550

355,30 ₴

  • В наявності
  • Код: 3918
SFP-модуль MERCURY 1.25G 1310nm 3Km WDM SC підтримка DDM TX1310/RX1550
SFP-модуль MERCURY 1.25G 1310nm 3Km WDM SC підтримка DDM TX1310/RX1550В наявності
355,30 ₴
+380 (66) 021-14-20
+380 (66) 021-14-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
SFP модуль MERCURY
Пропускна здатність 1.25G
Довжина хвилі 1310nm
Максимальна відстань 3Km
Тип конектора SC
Підтримка технології WDM
Підтримка та контроль DDM
Характеристики
Основні
ВиробникMercury
Користувацькі характеристики
Гарантійний термін12
СтанНове
Інформація для замовлення
  • Ціна: 355,30 ₴

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner