Кошик
687 відгуків
promo_banner

Зараз у компанії неробочий час. Замовлення та повідомлення будуть оброблені з 09:30 найближчого робочого дня (сьогодні).

+380 (66) 021-14-20
ShopyTop online магазин
Кошик

Адаптер оптичний з'єднання SC/APC-SC/APC SIMPLEX, у пачці по 50 штук, ціна за 194, Q50

110 ₴

  • В наявності
  • Код: 15532
Адаптер оптичний з'єднання SC/APC-SC/APC SIMPLEX, у пачці по 50 штук, ціна за 194, Q50
Адаптер оптичний з'єднання SC/APC-SC/APC SIMPLEX, у пачці по 50 штук, ціна за 194, Q50В наявності
110 ₴
+380 (66) 021-14-20
+380 (66) 021-14-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Адаптер оптичний з'єднання SC/APC-SC/APC SIMPLEX
Тип конектора SC-SC
Тип волокна Singlemode
Тип матеріалу: пластик
Колір: зелений
Характеристики
Основні
ВиробникAPC
КолірЗелений
Користувацькі характеристики
Гарантійний термін1
СтанНове
Інформація для замовлення
  • Ціна: 110 ₴

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner