Кошик
663 відгуків
promo_banner

Зараз у компанії неробочий час. Замовлення та повідомлення будуть оброблені з 09:30 найближчого робочого дня (15.07).

+380 (66) 021-14-20
ShopyTop online магазин
Кошик

Патчкорд оптичний SC/UPC-SC/UPC (ОКТ-Д(0,5)-1Е) 140 м.

416 ₴

  • Немає в наявності
  • Код: 18506
Патчкорд оптичний SC/UPC-SC/UPC (ОКТ-Д(0,5)-1Е) 140 м.
Патчкорд оптичний SC/UPC-SC/UPC (ОКТ-Д(0,5)-1Е) 140 м.Немає в наявності
416 ₴
+380 (66) 021-14-20
+380 (66) 021-14-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
На базі круглого діелектричного самонесувального волоконно-оптичного зовнішнього кабелю виробництва ПАТ "Одескабль" ОКТ-Д(0,5)П-1Е1-0,36Ф3,5/0,22Н18-1 з 2 силовими склопружками

Тип конекторів: SC
Тип полірування: UPC
Тип волокна: ITU-T G.652 D

Допустиме розтягувальне зусилля: 0,5Кн
Мінімальний радіус вигину: не менш ніж 20 номінальних діаметрів кабелю
Діаметр кабелю: 4,3±0,4 мм
Довжина кінців: 40 см
Діаметр кабелю на кінцях: 3,0±0,1 мм
Діапазон температур монтажу та експлуатації: -40 °C - +60 °C
Характеристики
Користувацькі характеристики
Гарантійний термін24
ВиробникYugTorg
СтанНове
Інформація для замовлення
  • Ціна: 416 ₴

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner